עמוד הבית מידע שימושי עבודות אינסטלציה בבית – כמה זה יעלה לכם?
עבודות אינסטלציה בבית – כמה זה יעלה לכם?
שתף
17 מרץ 2021

צריכים להזמין אינסטלטור ולא יודעים כמה זה יעלה לכם? הגעתם למקום הנכון. כמה תעלה לכם פתיחת סתימה או תיקון נזילה בבית? כל התשובות.

כמה עולה ביקור אינסטלטור?

עלות ביקור אינסטלטור נעה בין 150-250 ₪, והיא מתייחסת לביקור בשעות העבודה המקובלות. במידה ותזמינו את האינסטלטור בשעות עבודה חריגות, כמו לילה, שבת או חג, האינסטלטור יהיה רשאי לגבות גם 200% על הביקור.

כמה עולה פתיחת סתימות בבית?

באופן כללי ניתן לומר שעלות העבודה נגזרת כתוצאה מהמורכבות של הסתימה. במידה ומדובר במקרה של פתיחת סתימה בכיור, באסלה או באמבטיה, אתם יכולים להיות רגועים. סביר להניח שהאינסטלטור יוכל לפתוח אותה יחסית בקלות באמצעות קפיץ מיוחד, פתיחת סתימה שעלותה נעה בין 200-450 ₪.

במידה והאינסטלטור יגלה שהסתימה היא מורכבת והוא יצטרך יותר זמן על מנת לפתוח אותה או להשתמש בכלים כבדים יותר כמו ספירלה חשמלית, עלות העבודה עשויה להתייקר בכ- 30%.

כמה עולה תיקון נזילה בשירותים?

עלות תיקון נזילה בשירותים נעה בין 200-450 ₪, והיא מתייחסת לתיקון סטנדרטי הכולל החלפת גומיות אטם או מצוף בניאגרה. במידה והאינסטלטור יזהה שיש תקלה במנגנון של הניאגרה ושצריך להחליף אותו, עלות העבודה תתייקר בכ- 30%, כנגזרת מעלות המנגנון.

כמובן שאם מדובר בניאגרה סמויה, הגישה של האינסטלטור לניאגרה תהיה קשה יותר ועלות העבודה תתייקר בהתאם.

כמה עולה איתור נזילות?

עלות איתור נזילות בבית נעה בין 450-1500 ₪, והיא כוללת איתור ללא הרס המבנה והפקת דו”ח ממצאים. ברוב המקרים, האינסטלטור יצטרך לאתר את הנזילה הסמויה באמצעות מצלמה תרמית, או פתרונות טכנולוגיים נוספים כמו חיישן גז, בלון לחץ או מכשור אקוסטי.

חלק מהאינסטלטורים נוהגים לתת הנחה מסוימת על איתור הנזילה, במידה והם אלה שגם מתקנים אותה, ודאו זאת מראש.

כמה עולה תיקון צנרת?

עלות תיקון צנרת אינסטלציה בבית נעה בין 450-2000 ₪. מדוע טווח המחירים כל כך גדול? מכיוון שעלות העבודה היא נגזרת של סוג הצנרת. במידה ומדובר בנזילה או פיצוץ בצנרת חשופה, התייחסו לטווח הנמוך של המחיר, בתוספת של עד 20 %.

במידה ומדובר בצנרת אינסטלציה סמויה בתוך הקיר או מתחת למרצפות, התייחסו לטווח המחיר הגבוה. במקרה כזה, האינסטלטור יצטרך לפתוח את הקיר, לבצע את התיקון המקומי ולסגור אותו, מה שכמובן מייקר את העבודה בהתאם.

כמה עולה תיקון ושיפור לחץ מים?

עלות בדיקת לחץ לצנרת מים, תיקון ושיפור לחץ מים בבית נעה בין 550-1100 ₪, טווח מחירים רחב שגם הוא נובע כתוצאה מתלות במורכבות התקלה. במידה ויש לכם לחץ מים נמוך כתוצאה מסתימה מקומית בצנרת או במנגנון של הברז, תוכלו להתייחס לטווח הנמוך.

אולם, במידה ויש לכם תקלה נרחבת יותר הנובעת כתוצאה מסתימה בצנרת הזנת המים הקרים או החמים לבית, האינסטלטור יצטרך לשטוף את הקו באמצעות זרימה הפוכה ועלות העבודה תתייקר.

וואטסאפ פנייה לאינסטלטור ייעוץ בוואטסאפ