עמוד הבית התקנת נקודת מים חדשה

התקנת נקודת מים חדשה

052-3552222

התחדשתם בתמי 4 ואין לכם נקודת מים? צריכים נקודת מים חדשה במרפסת? הגעתם למקום הנכון. מה זה נקודת מים, באילו מקרים תצטרכו נקודה חדשה וגם, כמה זה יעלה לכם? כל התשובות לפניכם.

מה זה נקודת מים?

אנחנו אולי מחדשים לכם פה, אך אם לא ידעתם צנרת האינסטלציה של הבית נמצאת בתוך הקירות או מתחת למרצפות, ותפקידה לספק מים לאזורים שונים בבית. אז מה זה נקודת מים? כל אזור כזה בבית נקרא נקודת מים, אותה נקודה שממנה יוצאים המים מהצינור המוסתר שבקיר לכלי הסניטרי שסמוך אליו.

כשאנחנו מדברים על נקודות מים בבית, אנחנו מתכוונים לברזים השונים, נקודת מים למקרר, מכונת הכביסה, לתמי 4 ולמעשה לכל מכשיר שעושה שימוש במים.

באילו מקרים תצטרכו נקודת מים חדשה?

אתם תצטרכו להתקין נקודת מים חדשה בשלושה מקרים נפוצים. המקרה הראשון, כשבונים בית חדש ומתכננים מאפס את נקודות המים השונות. המקרה השני, הוא כשאתם משפצים בית קיים ורוצים לבצע שינויים במיקומים של נקודות המים השונות בבית או לעשות פיצול נקודת מים. חשוב לציין, שיפוץ בית זה זמן מצוין לבצע את השינוי הזה.

המקרה השלישי שבו תצטרכו להתקין נקודת מים יהיה כשתכניסו לבית מכשיר חדש שמבצע שימוש במים, או סתם נקודה חדשה במקום שבו אתם צריכים אותה. לדוגמא, במידה ויש לכם מרפסת גדולה והקבלן לא טרח להתקין שם נקודה, תצטרכו להזמין אינסטלטור מקצועי על מנת שיבצע התקנת נקודת מים במרפסת. אם רכשתם תמי 4 ואין לכם נקודת מים על השיש, תצטרכו נקודת מים לתמי 4.

כמה עולה להתקין נקודת מים?

אז איך למעשה איך מחשבים נקודת מים ואת העלות שלה? עלות התקנת נקודת מים חדשה עשויה להשתנות בהתאם למגוון פרמטרים.

ראשית, התקנת נקודה חדשה באמצעות חציבה לצנרת סמויה תמיד תהיה יקרה יותר מאשר התקנה באמצעות צנרת גדולה שמטייל על הקיר. כמובן שבמידה ומדובר בחציבה בקיר בטון ולא בקיר בלוקים חלש, עלות העבודה תתייקר בהתאם, שכן מדובר בעבודה מורכבת הרבה יותר.

באופן כללי, ניתן לומר שעלות התקנת נקודת מים חדשה נעה בין 800-1200 ₪ והיא מתייחסת להתקנה בגישה נוחה ללא חציבה. לפני שאתם ממהרים להזמין את האינסטלטור, כנסו למחירון המומלץ לצרכן ובדקו כמה מוקבל לגבות על התקנת נקודת מים חדשה.

מתקינים נקודת מים חדשה רק עם אינסטלטור מומלץ

זה לא משנה איזו נקודת מים אתם צריכים, נקודת מים למכונת כביסה, נקודת מים עגולה או נקודת מים במרפסת, אתר אינסטלטורים מומלצים הוקם במטרה להנגיש אליכם את אנשי המקצוע המומלצים ביותר בתחומם.

אנשי מקצוע שמתחייבים לספק לכם אביזרי התקנה מקוריים ואיכותיים שיחזיקו מעמד לאורך שנים. בנוסף, שמפקידים להתאים את המחברים החדשים לסוג הצנרת שלכם, על מנת למנוע כשלים לא רצויים. כל שעליכם לעשות הוא לשתף אותנו בצרכים שלכם, ואנחנו נדאג לשלוח אליכם את הצעות המחיר הטובות ביותר מאנשי המקצוע המומלצים ביותר.

מעוניינים בהתקנת נקודת מים חדשה? אז למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר עוד היום.

מאמרים בנושא
אינסטלטורים בפריסה ארצית
וואטסאפ פנייה לאינסטלטור ייעוץ בוואטסאפ