עמוד הבית תיקון והתקנת צנרת מים וביוב

תיקון והתקנת צנרת מים וביוב

052-3552222

צנרת המים שלכם עשתה את שלה? זה הזמן לחדש או לתקן אותה. באילו מקרים תצטרכו לתקן את צנרת המים והביוב, באילו מקרים מומלץ להחליף אותה וגם, כמה זה עולה? כל התשובות לפניכם.

מתי תצטרכו לתקן את צנרת המים והביוב?

את צנרת המים והביוב שלכם תצטרכו לתקן במקרים בהם יש כשל בצנרת. בדרך כלל כשלים כאלה יופיעו בצנרות מים ישנות מברזל, כאלה שפשוט לא עומדות בעומס. במידה והאינסטלטור זיהה כשל בצנרת, הוא יבצע החלפת קו מים או החלפה של המקטע שבו יש את הכשל.

מתי תצטרכו להחליף את צנרת המים והביוב?

במידה וצנרת המים סובלת מחלודה, קורוזיה וכשלים רבים בפריסה רחבה מאד, בעל המקצוע פשוט ימליץ לכם להחליף אותה קומפלט, בהמשך המאמר נפרט מדוע.במקרים של התקנת צנרת מים חיצונית וחשופה זה פחות מורכב, שכן אין צורך לחצוב בקיר, לבצע את העבודה ולסגור אותו. פשוט חותכים את המקטע שאותו רוצים להחליף ומבצעים את העבודה.

במקרים של התקנת צנרת מים פנימית, מדובר בפרויקט מורכב שלא כל אינסטלטור יכול לבצע. יש לחשוף את התוואי שבו עוברת צנרת האינסטלציה, לחצוב בקיר, להרים מרצפות ולבצע את ההתקנה.חשוב לציין – בכל מקרה של צנרת אינסטלציה ישנה מברזל, אינסטלטור מקצועי פשוט יציע לכם להחליף אותה קומפלט לצנרת פלסטיק איכותית אס פי או פקס.

ברוב המקרים, לא מומלץ לבצע תיקונים מקומיים בצנרת ישנה כזו, מעבר לעובדה שזה פשוט לא משתלם שכן סביר להניח שתקלות נוספות יופיעו בקרוב.

כמה עולה תיקון והתקנת צנרת?

עלות העבודה היא נגזרת ישירה של אופי העבודה והמורכבות שלה. במקרים בהם מדובר בתיקון מקומי בצנרת מים גלויה, עלות העבודה נעה בין 500-600 ₪. אולם, במידה ומדובר בתיקון בצנרת מים שבתוך הקיר או מתחת למרצפות, עלות העבודה תתייקר בהתאם ועשויה להגיע גם ל- 2000 ₪ ויותר.

כמובן שהעלות הזו אינה כוללת את איתור הנזילה באמצעות פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, כמו מצלמה תרמית למשל. מחיר התקנת צנרת מים קומפלט מתומחר לפי מטר אורך, כאשר העלות נקבעת לפי מורכבות העבודה וסוג הצנרת שמתקינים.

מכיוון שטווח המחירים הוא רחב מאד, לפני שאתם מזמינים אינסטלטור אנחנו ממליצים לכם לבצע סקר שוק ולבדוק כל על החלפת צנרת מים ביתית מחיר.

למה אצלנו?

חידוש צנרת מים וביוב, ולא משנה אם מדובר בתיקון או החלפה, זו עבודה מורכבת שצריכה להתבצע על ידי אינסטלטורים שהם לא פחות ממקצוענים. אנחנו מתחייבים לשלוח אליכם אך ורק אינסטלטור מומחה בתחום תיקון, חידוש והתקנה של צנרת מים וביוב, על מנת שתקבלו את הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

חוששים שיש לכם פיצוץ הצנרת המים הסמויה? אין צורך בפאניקה, פשוט התקשרו אלינו ואנחנו מבטיחים להגיע אליכם תוך 20 דקות מרגע הקריאה על מנת לאתר את הנזילה ולתקן אותה. לנו יש את כל הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר שיאפשרו לנו לאתר את הכשלים בצנרת, לבצע תיקונים מקומיים, החלפת מקטעים ואפילו החלפה קומפלט של הצנרת.

אתם עדיין מתלבטים? טלפון אחד אלינו ומיטב היועצים שלנו בדרך אליכם.

מאמרים בנושא
אינסטלטורים בפריסה ארצית
וואטסאפ פנייה לאינסטלטור ייעוץ בוואטסאפ