עמוד הבית פתיחת סתימה במרזב

פתיחת סתימה במרזב

052-3552222

יש לכם סתימה במרזב? המים מצטברים על הגג? זה הזמן להזמין אינסטלטור מקצועי שיאתר את הסתימה ויפתח אותה. מה גורם לסתימה במרזב, מה עושים לפני שמזמינים אינסטלטור וגם, כמה זה עולה? כל התשובות לפניכם.

מה גורם לסתימה במרזב?

אחד הגורמים הנפוצים ביותר לסתימה במרזב הוא חדירת שורשים. בנוסף, החול שהצטבר בצנרת המרזב, העלים והפרחים, מתלכדים לכדי בוצה קשה שפשוט סותמת את הצנרת מונעת מהמים להתנקז כמו שצריך.

גורם נפוץ נוסף הוא לכלוך שנמצא על הגג וסותם את פתחי הניקוז של המרזב. חלק מהלכלוך הזה פשוט מתנקז לתוך הצנרת וגורם לסתימה. גם במצב כזה, המים לא יוכלו להתנקז כמו שצריך והצטברו על הגג שלכם.

מה עושים לפני שמזמינים אינסטלטור?

לפני שאתם מזמינים את האינסטלטור, נסו לפנות בעצמכם את פתח הניקוז של המרזב מהלכלוך, יתכן מאד שזה יעזור. פשוט פנו את העלים, הבוץ והחול שהצטבר בפתח ובדקו אם מים מצליחים לעבור בצורה חלקה. בנוסף, מומלץ מאד לרכוש רשת למרזב שתמנע מהלכלוך לחדור לצנרת ולסתום אותה.

במידה וזה לא עוזר, אין לכם ברירה אלא להזמין אינסטלטור מקצועי שמנוסה בפתיחת מרזבים בבניין. עד אז, אל תנסו לפתוח את הסתימה בעצמכם באמצעות שיטות שונות כמו החדרת חפצים חדים למרזב או חומרים כימיים חריפים, זה עלול לגרום לנזק חמור.

איך אינסטלטור מקצועי יפתח את הסתימה במרזב?

תחילה, האינסטלטור יבחן את המצב על הגג, ינקה אותו במידת הצורך וכמובן ינקה ויפנה את פתח הניקוז של המרזב. לאחר מכן, הוא יחדיר למרזב צינור גינה, יפתח את המים ויבדוק אם הם עוברים בצורה חלקה עד לנקודת הניקוז שלהם למטה.

במידה וזה לא הצליח, סביר להניח שמדובר בסתימה עמוקה ומורכבת יותר והאינסטלטור יצטרך לפתוח אותה באמצעות ספירלה חשמלית שיודעת להתמודד עם סתימות מורכבות. חשוב לציין – במידה והסתימה נוצרה כתוצאה מחדירת שורשים עבים למרזב, האינסטלטור יצטרך להשתמש בביובית ובדיזה מיוחדת לחיתוך שורשים כאלה.

כמה עולה פתיחת סתימה במרזב?

עלות פתיחת סתימה סטנדרטית במרזב נעה בין 200-450 ₪. במידה והאינסטלטור יצטרך להשתמש בספירלה חשמלית, המחיר ינוע בין 450-550 ₪. כמובן שבמידה והאינסטלטור יצטרך לפתוח את הסתימה עם ביובית, עלות העבודה תתייקר בהתאם ויכולה להגיע לאזורים שקרובים יותר לאלף ₪.

לכן, לפני שאתם מזמינים את האינסטלטור, עשו סקר שוק קצר וכנסו למחירון פתיחת סתימה במרזב. אם לא מצאתם מחירון כזה, תמיד תוכלו לחפש בגוגל “פתיחת סתימה במרזב מחיר”, או “פתיחת מרזב סתום מחיר”, אנחנו בטוחים שתמצאו את המידע שאתם צריכים.

אינסטלטור מומלץ יגיע עד אליכם

מדובר בעבודה שצריכה להתבצע על ידי אינסטלטור מקצועי ולא פחות חשוב, כזה שיש לו את כל הניסיון והמיומנות לעבוד בגובה. אנחנו באתר המומלצים מציעים לכם רק אינסטלטורים שעברו את תהליך המיון הקפדני שלנו, שבחן בקפידה את הפרמטרים הבאים: אינסטלטורים בעלי מוניטין גבוה, מחירי שירות הוגנים, מקצועיות, זמני הגעה מהירים.

מים שמצטברים על הגג יכולים להוות סכנה מידית של קריסה, שלא לדבר על הנזקים כתוצאה מההצפה והרטיבות. אנחנו מתחייבים לתת לכם את המענה הכי מהיר ולהגיע אליכם תוך 20 דקות מרגע הקריאה, על מנת לפתוח את הסתימה ולהחזיר אתכם לשגרת החיים.

אתם עוד מחכים? התקשרו אלינו, 20 דקות והמרזב שלכם כמו חדש!

מאמרים בנושא
אינסטלטורים בפריסה ארצית
וואטסאפ פנייה לאינסטלטור ייעוץ בוואטסאפ