עמוד הבית פתיחת סתימה בשירותים

פתיחת סתימה בשירותים

052-3552222

המים באסלה עלו על גדותיהם? סביר להניח שיש לכם סתימה וזה ממש לא נעים. מה גורם לסתימה בשירותים, מה עושים לפני שמזמינים אינסטלטור וגם, כמה עולה פתיחת סתימה? כל התשובות לפניכם.

מה גורם לסתימה בשירותים?

אולי זה יגרום לכם להיות קצת מופתעים, אך ברוב המקרים הגורם לסתימה בשירותים הוא דווקא התנהלות לא נכונה שלכם. בדרך כלל, סתימה באסלה נגרמת כתוצאה מהשלכת פסולת קשה ולא מתכלה לאסלה, כמו מגבונים לחים, תחבושות היגייניות ועוד.

הפסולת הזו חודרת לצנרת הניקוז העמוקה של הביוב, מתיישבת במעברים ובעיקולים וגורמת לסתימה. במצב כזה, המים באסלה פשוט יעלו על גדותיהם. אגב, לעיתים הגורם לסתימה הוא הפלסטיק של הסבון הכחול שבאסלה. לפעמים הוא פשוט נופל למים, חוסם את תעלת הניקוז של האסלה וגורם לסתימה.

מה עושים לפני שמזמינים אינסטלטור?

לפני שאתם ממהרים להזמין אינסטלטור, נסו לפתוח את הסתימה בעצמכם באמצעות פומפה. פשוט פמפמו הלוך ושוב ונסו לשחרר את הסתימה. במידה וזה לא עוזר, אין לכם שום דרך לפתוח את הסתימה בעצמכם, אלא להזמין אינסטלטור מקצועי שיבצע את העבודה.

עד שהאינסטלטור מגיע, נסו ליצור לו סביבת עבודה נוחה ונגישה ככל שניתן, על מנת שיוכל להתרכז אך ורק בעבודה ולא במה שמסביב. אגב, במידה ויש לכם עוד חדר שירותים בבית, אין טעם להיכנס לפאניקה ולהזמין את האינסטלטור בשעות עבודה לא מקובלות, על מנת להימנע מהמחיר הגבוה של הביקור.

חשוב לציין – במידה ואתם מתכוונים להשתמש בחומר לפתיחת סתימות, ודאו שלא מדובר בחומר חריף מדי שיכול לגרום נזק לצנרת הביוב.

איך אינסטלטור מקצועי יפתח את הסתימה?

אינסטלטור מקצועי ינסה גם הוא לבצע שחרור סתימה באסלה באמצעות פומפה. במידה וזה לא עוזר, סביר להניח שמדובר בסתימה מורכבת יותר. במצב כזה, הוא יצטרך לאתר את קופסת הביקורת הקרובה ולנסות לפתוח דרכה את הסתימה באמצעות קפיץ ידני או ספירלה חשמלית. 

במידה וגם זה לא עזר, יתכן מאד שיש סתימה מורכבת בביוב ושאתם זקוקים לשירותי ביובית.

כמה עולה פתיחת סתימה בשירותים?

עלות פתיחת סתימה בשירותים נעה בין 200-450 ₪ והיא מתייחסת לפתיחת סתימה בסיסית באסלה. במידה והאינסטלטור יזהה שמדובר בסתימה עמוקה ויקח לו יותר זמן לפתוח אותה, עלות העבודה עשויה להתייקר ב- 20% ואף יותר. כמובן שבמידה ותצטרכו להזמין את האינסטלטור בשעות העבודה שלא מקובלות, כמו לילה, ערב שישי, שבת או חג, הוא רשאי לגבות 150% על העבודה ואף יותר.

לפני שאתם מזמינים את האינסטלטור לפתיחת סתימה באסלה, עשו סקר שוק קטן. חפשו בגוגל את הביטוי פתיחת סתימה באסלה מחיר ובדקו כמה מקובל לגבות על העבודה.

שירותי אינסטלציה ופתיחת סתימות בשירותים רק עם המומלצים

פתיחת סתימה בשירותים הינה פרוצדורה מורכבת ומצריכה אנשי מקצוע מומלצים, הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה זה שאינסטלטור חובבן שלא יודע את העבודה יגיע אליכם ויתנסה על חשבונכם. אנחנו מתחייבים לשלוח אליכם אינסטלטור מומלץ מקצוען ומנוסה, כזה שבאמת יודע את העבודה ויפתח לכם את הסתימה בקלות ובמהירות.

איך אנחנו ממליצים על אינסטלטורים? באמצעות תהליך סינון קפדני הבוחן:

  • מקצועיות
  • אמינות
  • מחיר הגון
  • שירות אדיב

בין אם אתם זקוקים לתיקון נזילה באסלה או פתיחת סתימה, מדובר בתקלה שמצריכה התייחסות מיידית ואנחנו מתחייבים לשלוח אליכם את האינסטלטור שלנו תוך 20 דקות מרגע הקריאה שלכם.

אתם עדיין מתלבטים? התקשרו עכשיו ואנחנו בדרך אליכם לפתוח את הסתימה בשירותים.

מאמרים בנושא
אינסטלטורים בפריסה ארצית
וואטסאפ פנייה לאינסטלטור ייעוץ בוואטסאפ