עמוד הבית פתיחת סתימה במטבח

פתיחת סתימה במטבח

052-3552222

יש לכם סתימה במטבח? הכיור מוצף ואין לכם למי לפנות? הגעתם למקום הנכון, לנו יש את הפתרון עבורכם. מה הגורמים לסתימה במטבח, איך אינסטלטור מקצועי יפתח אותה וכמה זה עולה? כל התשובות לפניכם.

מהם הגורמים לסתימה במטבח?

ברוב המקרים סתימה במטבח תתרחש בכיור, בעקבות חדירה של פסולת קשה לסיפון ולצנרת הניקוז שלו. בדרך כלל מדובר בפסולת מזון קשה, כמו שאריות של אורז, קפה שחור, השומן המופרש מהאוכל ואפילו שמן הטיגון שנצמד לדפנות הצנרת וגורם לסתימה.

מה עושים לפני שמזמינים אינסטלטור?

לפני שאתם מזמינים אינסטלטור, בדקו אם פתח הניקוז של הכיור סתום בגלל שאריות אוכל. במידה וכן, פנו את הפסולת הזו לפח ובדקו האם המים יורדים. במידה וזה לא עזר, תמיד תוכלו לנסות לפתוח את הסתימה באמצעות פומפה. הצמידו אותה לפתח הניקוש של הכיור ופמפמו הלוך ושוב, עד שהסתימה תיפתח והמים יעברו.

במידה וגם זה לא עזר, אין לכם ברירה אלא להזמין אינסטלטור מקצועי לפתיחת סתימה במטבח שיאתר את המקור לסתימה.

איך אינסטלטור מקצועי יפתח את הסתימה במטבח?

אינסטלטור מקצועי ואמין ינסה לפתוח את הסתימה באמצעות ניקוי הסיפון של הכיור. הסיפון נמצא מתחת לכיור ותפקידו לאגור את הפסול הקשה שחודרת לפתח הניקוז של הכיור, לפני שהיא יורדת לביוב. הוא פשוט יבריג החוצה את הכוסית של הסיפון, וינקה אותה מהפסולת. לאחר מכן, הוא יבריג אותה חזרה ויבדוק האם המים יורדים בצורה חלקה.

במידה וזה לא עזר, סביר להניח שמדובר בסתימה מורכבת ועמוקה יותר והוא יצטרך לבצע פתיחת סתימה בביוב במטבח. הוא יאתר את קופסת הביקורת הסמוכה לכיור, יפתח את המכסה וישתמש בקפיץ מיוחד לפתיחת סתימות במטבח. במידה וגם זה לא עזר, הוא יצטרך להשתמש בספירלה חשמלית מיוחדת לפתיחת סתימות ביוב קשות ומורכבות.

כמה עולה לפתוח סתימה במטבח?

מחיר פתיחת סתימה בכיור מטבח נעה בין 200-450 ₪ והיא מתייחסת לפתיחת סתימה בסיסית. במידה ומדובר בסתימה מורכבת ועמוקה יותר, סביר להניח שעלות העבודה תתייקר ב- 20% לפחות. כמובן שבמידה ויתברר שלא מדובר בסתימה מקומית אלא סתימה בקו הביוב של הבניין, האינסטלטור יצטרך להשתמש בביובית ועלות העבודה תייקר במאות שקלים.

מכיוון שהאופציות לתמחור הן מגוונות ויש סוגים שונים של עבודות, תמיד מומלץ לעשות סקר שוק קצר ולחפש בגוגל את הביטוי פתיחת סתימה במטבח מחיר על מנת לקבל איזה שהוא מושג על העלויות המקובלות.

הזמינו עכשיו אינסטלטור מומלץ שיגיע עד אליכם במהירות 

סתימה במטבח זה לא משחק ילדים ויש לה פוטנציאל להסתבך. זה יכול להתחיל בסתימה פשוטה בכיור ולהיגמר בשטיפת קו ביוב בלחץ מים באמצעות ביובית. לכן, אתם צריכים להזמין אינסטלטור מקצועי ומנוסה, כזה שיידע לאבחן את הבעיה במקצועיות על מנת להציע לכם את הפתרון המתאים.

אנחנו מתחייבים לשלוח אליכם אך ורק אינסטלטור מקצוען, שעבר את תהליך הסינון הקפדני שלנו, כזה שאתם יכולים להיות רגועים ובראש שקט להזמין אותו על מנת יפתח את הסתימה. כמובן שאנחנו מתחייבים לספק לכם את המענה המהיר ביותר לתקלה שלכם. אתם מתקשרים ואנחנו מגיעים אליכם תוך 20 דקות, מאבחנים את התקלה ופותחים את הסתימה.

מאמרים בנושא
אינסטלטורים בפריסה ארצית
וואטסאפ פנייה לאינסטלטור ייעוץ בוואטסאפ