עמוד הבית תיקון משאבת ביוב טבולה

תיקון משאבת ביוב טבולה

052-3552222

המקלט שלכם מוצף? המרתף שלכם מלא במים? הגעתם למקום הנכון, כנראה שיש לכם תקלה במשאבה הטבולה של הביוב. מה זה משאבה טבולה, מה התקלות הנפוצות במשאבות הללו, איך מתקנים אותן וכמה זה עולה? כל התשובות לפניכם.

מה זה משאבה טבולה?

תפקידה של המשאבה הטבולה הוא לעשות את מה שהטבע לא מצליח לעשות, וזה להילחם בכוח המשיכה של כדור הארץ. צנרת הביוב של הבית שלנו נמצאת מתחת למערכת המים, כך שמיי השופכין שמחפשים את המקום הנמוך ביותר זורמים אליה בטבעיות.

אולם, מה קורה במקרים בהם מערכת המים נמצאת מתחת למערכת הביוב, כמו במקלטים ובמרתפים? יש צורך בהובלה מלאכותית של מי השופכין בניגוד לחוקי הטבע, כלפי מעלה, ואת זה עושה המשאבה הטבולה.

מהן התקלות הנפוצות במשאבות טבולות?

באופן כללי ניתן לומר שיש במשאבה טבולה תקלות שפשוט לא ניתנות לתיקון, כך שיתכן מאד שלאחר הבדיקה המקצועית האינסטלטור יחליט שעליכם להתקין משאבה טבולה חדשה. התקלה הנפוצה ביותר במשאבות טבולות היא סתימה שנגרמת כתוצאה מהצטברות של פסולת קשה כמו מגבונים לחים או שומן מוצק.

תקלה נפוצה נוספת במשאבות טבולות היא מצוף מקולקל. תפקידו של המצוף הזה הוא להכניס את המשאבה לעבודה ברגע שהמים מציפים אותו מעלה. במידה והמצוף מקולקל, המשאבה פשוט לא תיכנס לעבודה. במקרים בהם שיש תקלה במנוע של המשאבה הטבולה או שהיא מקצרת, סביר להניח שהאינסטלטור ימליץ על החלפת משאבה טבולה ופשוט לוותר על התיקון.

איך מתקנים משאבה טבולה?

תחילה, אינסטלטור יבצע בדיקה מקיפה למשאבה טבולה לביוב על מנת לאתר את סוג התקלה. במידה והוא יזהה שמדובר בסתימה, הוא פשוט יצטרך להשמיד את הפסולת הקשה ולוודא שהמשאבה חוזרת לעבוד בצורה תקינה.

במידה והוא יזהה שיש בעיה עם המצוף והמשאבה לא נכנסת לעבודה, הוא פשוט יחליף לכם את אותו ויבצע בדיקה על מנת לוודא שהמשאבה פועלת בצורה תקינה. כאמור, במקרים של משאבת ביוב לא עובדת, סביר להניח שיש תקלה במנוע והאינסטלטור ימליץ לכם להחליף אותה במשאבה חדשה.

כמה עולה תיקון משאבה טבולה?

עלות תיקון משאבה טבולה נעה בין 500-700 ₪ והיא כוללת טיפולים סטנדרטיים כמו פתיחת סתימה או החלפת מצוף. ככל שהסתימה תהיה מורכבת יותר והאינסטלטור יצטרך לעבוד יותר זמן על מנת לפתוח אותה, כך עלות העבודה תתייקר בהתאם.

לפני שאתם מזמינים את האינסטלטור לתיקון המשאבה, בצעו סקר שוק קטן וחפשו בגוגל את הביטוי תיקון משאבת ביוב מחיר, זה אולי יספק לכם איזה שהוא מושג על עלות העבודה.

למה אצלנו?

תיקון משאבות טבולות זו עבודה למקצוענים בלבד, מה שאומר שהעבודה חייבת להתבצע על ידי אינסטלטור שהוא לא פחות ממומחה בתחום הזה. אנחנו מתחייבים לשלוח אליכם אינסטלטורים שיש להם ניסיון רב בתחום האינסטלציה בכלל, ובתיקון משאבות טבולות בפרט.

ברוב המקרים, תיקון תקלות במשאבות טבולות זה עניין שלא סובל דיחוי, לכן אנחנו מתחייבים להגיע אליכם תוך 20 דקות מרגע הקריאה.

אז אם יש לכם תקלה במשאבה הטבולה והמקלט שלכם מלא במים, התקשרו אלינו ואנחנו כבר בדרך אליכם.

מאמרים בנושא
אינסטלטורים בפריסה ארצית
וואטסאפ פנייה לאינסטלטור ייעוץ בוואטסאפ