עמוד הבית איתור נזילות

איתור נזילות

052-3552222

חוששים שיש לכם נזילה בבית? נמאס לכם לשלם חשבון מים כפול? הגעתם למקום הנכון, לנו יש את הפתרון עבורכם. באילו מקרים תצטרכו לבצע איתור נזילה, איך עושים את זה נכון וכמה זה עולה? כל התשובות לפניכם.

באילו מקרים תצטרכו לאתר נזילה?

המקרה הנפוץ ביותר שבו תצטרכו לבצע איתור נזילות הוא במידה ואתם חוששים שיש לכם נזילה סמויה בבית. נזילה כזו מתרחשת בצנרת האינסטלציה הסמויה של הבית, זו שנמצאת בתוך הקירות או מתחת למרצפות.

במצב של נזילה סמויה כזו, סביר להניח שתוכלו לראות סימנים מקדימים כמו רטיבות בקיר, עובש, פטריות ושינויי בצבע של הקיר. לעיתים, האופציה היחידה שלכם לחשוש מנזילה סמויה תבוא בדמות של חשבון מים מנופח בצורה חריגה מהרגיל.

מקרה נפוץ הוא איתור נזילה בדירה של קבלן, כאשר אתם נמצאים לקראת חתימה על חוזה ורוצים לוודא שאתם לא מכניסים ראש בריא למיטה חולה.

איך אינסטלטור מקצועי מאתר נזילות?

איתור נזילות בבית היא עבודה מורכבת שלעיתים דורשת שימוש בפתרונות טכנולוגיים מתקדמים, בשילוב מיומנות של האינסטלטור עצמו. האופציה הנפוצה לאיתור נזילה בבית היא באמצעות מצלמה תרמית, שמסוגלת לזהות את הבדלי הטמפרטורה בקיר ולהצביע על המוקד של הנזילה.

אופציה נוספת לאיתור היא באמצעות חיישן גז. האינסטלטור יחדיר לצנרת גז חנקן ויסרוק אותה באמצעות חיישן מיוחד, שיאותת בסמוך למוקד הנזילה. בדומה לכך, האינסטלטור יוכל לאתר את הנזילה באמצעות מכשור אקוסטי. הוא יסרוק את הצנרת באמצעות חיישן אקוסטי מיוחד שיאותת כשהוא מזהה רעשים של נזילה.

קיימים עוד מגוון פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לאיתור נזילות בדירה, כמו בלון לחץ למשל, כאשר המשותף לכולם הוא שהם מייתרים את הצורך בשבירה נרחבת של הקירות, בלאגן וכמובן כסף על תיקונים.

ומה לגבי רטיבות מתחת לרצפה עם חימום תת ריצפתי?

התמודדות עם רטיבות מתחת לרצפה עם חימום תת ריצפתי היא בעיה מורכבת הדורשת טיפול מקצועי. רטיבות עלולה לגרום לנזק משמעותי למערכת החימום, לפגוע באיכות הריצוף ואף להוות סכנה בריאותית. הצעד הראשון הוא לאתר את מקור הרטיבות- ייתכן שהיא נובעת מדליפה בצנרת, חדירת מים דרך הקירות או התקרה, או איטום לקוי של מערכת החימום. לאחר איתור מקור הרטיבות, יש לתקן את הבעיה באופן יסודי. הצעד הבא הוא למעשה ייבוש הריצפה. ניתן לעשות זאת באמצעות מאווררים, או שיטות ייבוש מתקדמות יותר. חשוב לוודא שהרצפה יבשה לחלוטין לפני הפעלת מערכת החימום התת ריצפתי. במקרים מסוימים, ייתכן שיהיה צורך להחליף חלקים פגומים במערכת החימום.

כמה עולה איתור נזילות?

עלות איתור נזילה משתנה בהתאם למורכבות העבודה ולכלי הטכנולוגי שבאמצעותו האינסטלטור מבצע שימוש, מצלמה תרמית, חיישן גז, בלון לחץ ועוד. באופן כללי, ניתן לומר שהעלות נעה בין 450-1500 ₪ והיא כוללת איתור נזילות ללא הרס המבנה כולל דו”ח ממצאים המפרט את הליקויים בצנרת, באם קיימים כאלה.

ככל שהנזילה תהיה מורכבת יותר ותחלוש על מספר מוקדים במקביל, כך האינסטלטור יצטרך לעבוד קשה יותר על מנת לאתר אותה והעלות תתייקר בהתאם. מכיוון שטווח המחירים הוא גדול, אנחנו ממליצים לכם לבצע בדיקה מקדימה ולחפש בגוגל את הביטוי איתור נזילה בדיקה, זה יעזור לכם לקבל איזה שהוא מושג על המחיר ועל האלמנטים שעשויים לייקר אותו.

מזמינים היום איתור נזילות רק עם אינסטלטור מומלץ

מעבר לעובדה שאתם פשוט מבזבזים מים ומוציאים כסף מיותר, נזילה סמויה בבית יכולה לגרום נזק לתשתית המבנה, שלא לדבר על סכנת התחשמלות כתוצאה מהמגע של המים עם החשמל של הבית. האינסטלטורים שלנו עומדים בתו תקן המומלצים, הכולל תהליך סינון ומיון קפדני הכולל:

  • אמינות
  • שירות
  • מחירים הוגנים
  • זמינות
  • מקצועיות

מדובר בעבודה מורכבת שצריכה להתבצע על ידי אינסטלטור מיומן שיש לו ניסיון רב בתחום איתור הנזילות, ואנחנו מתחייבים לשלוח לכם אחד כזה.

זקוקים לאיתור נזילה? אז למה אתם מחכים? חייגו אלינו עוד היום וקבלו הצעות מחיר מהאינסטלטורים המומלצים לאיתור נזילות מהיר ויעיל שיחסוך למבנה נזק רק.

מאמרים בנושא
אינסטלטורים בפריסה ארצית
וואטסאפ פנייה לאינסטלטור ייעוץ בוואטסאפ