עמוד הבית איתור פיצוץ מים בצנרת

איתור פיצוץ מים בצנרת

052-3552222

יש לכם פיצוץ בצנרת באמצע הלילה? הבית מוצף ואין לכם למי לפנות? הגעתם למקום הנכון, אנחנו כאן עבורכם. מה הגורמים הנפוצים לפיצוץ בצנרת, איך מאתרים את הפיצוץ וגם, כמה זה יעלה לכם? כל התשובות לפניכם.

מה גורם לפיצוץ מים בצנרת?

לפני הכל חשוב לציין, כי פיצוץ מים בצנרת היא תקלה מורכבת שאינה סובלת דיחוי ועליכם לאתר את מוקד הפיצוץ כמה שיותר מהר, על מנת להימנע מנזק חמור יותר. ברוב המקרים, פיצוצי מים נגרמים כתוצאה מכשל בצנרת האינסטלציה של הבית, זו שנמצא בתוך הקיר או מתחת למרצפות.

בדרך כלל, פיצוצי מים אופייניים יותר בצינורות מים ישנות מברזל, כאלה שסובלות מקורוזיה וחלודה ופשוט לא עומדות בעומס. מכיוון שמדובר בנזילה סמויה, סביר להניח שאתם תגלו אותה רק כשתראו כבר סימנים על הקיר, כמו רטיבות, עובש ופטריות, שינויי צבע ועוד.

איך מאתרים פיצוץ מים בצנרת?

כיום אינסטלטורים לא צריכים לנחש היכן נמצא מקור הנזילה, לשבור קירות ולהרים מרצפות, שכן הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים עושים את החיים לקלים הרבה יותר. האפשרות הנפוצה ביותר של איתור נזילות בצנרת היא איתור באמצעות מצלמה תרמית. מדובר במצלמה מיוחדת לאיתור נזילות סמויות באמצעות זיהוי שינויי הטמפרטורה בקיר.

המצלמה סורקת את השטח החשוד בנזילה ומציגה על גבי מסך תמונה תרמוגרפית בגוונים של כחול ואדום, כאשר הכחול מסמל את צנרת המים הקרים והאדום את צנרת המים החמים. באזורים שבהם האינסטלטור מזהה שגווני הכחול (או האדום) חזקים וחורגים מהתוואי של הצנרת, הוא יוכל לקבוע ששם נמצא מקור הנזילה.

אופציה נוספת היא איתור באמצעות חיישן גז. אינסטלטור מחדיר לצנרת גז חנקן וסורק אותה באמצעות חיישן מיוחד, שמאותת היכן קיימת הדליפה. קיימות אופציות נוספות לאיתור פיצוצים סמויים בצנרת, כמו מכשור אקוסטי ובלון לחץ, כך שאתם יכולים להיות רגועים.

כמה עולה לאתר פיצוץ מים בצנרת?

עלות איתור נזילות ללא הרס המבנה כולל דו”ח ממצאים נעה בין 450-1500 ₪ והיא עשויה להשתנות בהתאם למורכבות העבודה. ככל שהתקלה תהיה מורכבת יותר והנזילה תחלוש על מספר מוקדים שונים, כך האינסטלטור יצטרך יותר זמן על מנת לאתר אותה והעלות עשויה להתייקר בהתאם.

כמובן שבמידה ומדובר באיתור נזילות בצנרת תת קרקעית, בעל המקצוע יצטרך להשתמש במכשור מיוחד שמסוגל לאתר נזילות בעומק, כמו חיישן גז למשל. לפני שאתם מזמינים את האינסטלטור, עשו סקר שוק קטן ובדקו כמה מקובל לגבות על איתור פיצוץ בצנרת.

איתור פיצוץ בצנרת רק עם המומלצים

כפי שציינו, פיצוץ בצנרת האינסטלציה זה לא משחק ילדים ותיקון מקצועי מתחיל באיתור מקצועי של מקור הפיצוץ. לכן עליכם לדעת, שלא כל אינסטלטור שמחזיק מצלמה תרמית הוא מומחה לאיתור נזילות. אנחנו כמובן מתחייבים לשלוח לכם הצעות מחיר רק מאינסטלטורים מומלצים, שעומדים בתו המומלצים אשר בוחן את אנשי המקצוע באמצעות קריטריונים קפדניים הכוללים:

  • שירות אדיב
  • מקצועיות
  • מחירים הוגנים
  • זמינות מיידית

מכיוון שמדובר בתקלה שלא סובלת דיחוי ואתם צריכים פתרון כאן ועכשיו, אנחנו מציעים אינסטלטורים שיגיעו אליכם בהקדם האפשרי, צרו איתנו קשר עוד היום.

מאמרים בנושא
אינסטלטורים בפריסה ארצית
וואטסאפ פנייה לאינסטלטור ייעוץ בוואטסאפ