עמוד הבית הגברת לחץ מים בבית

הגברת לחץ מים בבית

052-3552222

לחץ המים בבית נמוך? לא מצליחים להתקלח? הגעתם למקום הנכון, לנו יש פתרון עבורכם. מה גורם ללחץ מים נמוך, איך אינסטלטור מקצועי יגביר את הלחץ וכמה זה יעלה? כל התשובות לפניכם.

מה גורם ללחץ מים נמוך?

אחת הסיבות הנפוצות לירידה בלחץ המים בבית היא הפילטרים שנמצאים בפיות של הברזים. עם הזמן, הפילטרים הללו מתמלאים באבנית שפשוט פוגעת בזרימת המים ומורידה את הלחץ.

סיבה נפוצה נוספת היא ברז ניל שלא פתוח עד הסוף. בסמוך לכל נקודת מים בבית ולכל ברז, נמצא ברז הניל שתפקידו לספק את המים לנקודה. במידה והוא לא פתוח עד הסוף, לחץ המים בברז הספציפי יהיה נמוך באופן משמעותי.

הסיבה המורכבת יותר ללחץ מים נמוך נפוצה ברוב המקרים בבתים ישנים שבהם יש צנרת מברזל. עם הזמן, הקוטר של הצנרת הזו קטן והזרם שנכנס לנו לבית הוא נמוך מהרגיל. סיבה נוספת ללחץ מים נמוך היא גובה הבניין, מכיוון שלמים קשה מאד להגיע לקומות האחרונות, הלחץ יורד וזרימת המים בברזים תהיה חלשה יותר.

מה עושים לפני שמזמינים אינסטלטור?

לפני שאתם מזמינים אינסטלטור, עליכם לבדוק האם מדובר בתקלה מקומית או בלחץ מים נמוך בכל הברזים בבית. במידה ומדובר בלחץ מים נמוך בברז ספציפי אחד, יתכן מאד וברז הניל שלו לא פתוח עד הסוף ולכן זרם המים חלש. ברז הניל הזה נמצא בדרך כלל מתחת לכיור של הברז, פתחו אותו עד הסוף ובדקו האם לחץ המים חזר.

בנוסף, נסו לפתוח את הפילטרים של הברז באמצעות מפתח שוודי ולנקות אותם מאבנית, יתכן מאז וזה יפתור את הבעיה במידה והיא מקומית. לפני שאתם מזמינים את האינסטלטור, אתרו את השיבר הראשי של הבית שלכם שנמצא למטה וודאו שהוא פתוח עד הסוף.

איך אינסטלטור יגביר את לחץ המים?

לפני שהאינסטלטור מבצע הגברת לחץ מים בדירה, הוא ינסה לאתר בדיוק את הגורמים אותם ציינו למעלה. במידה ומדובר בתקלה נרחבת יותר, הוא יבצע בדיקה של צנרת המים באמצעות שעון לחץ, על מנת לבדוק אם יש כשלים בצנרת.

במקרים בהם מדובר בצנרת ישנה מברזל, סביר להניח שהוא ימליץ לכם לא לבצע תיקונים מקומיים ופשוט להחליף אותה קומפלט בצנרת פקס או אס פי. במידה ומדובר בבניין גבוה ואתם גרים בקומות העליונות, הוא ימליץ לכם להתקין משאבת הגברת לחץ מים, שתפקידה להוביל את המים לקומות העליונות ולהגביר את הלחץ.

כמה עולה הגברת לחץ מים?

עלות תיקון ושיפור לחץ מים בבית נעה בין 550-1100 ₪ והיא כוללת הגברת לחץ מים במקלחת והגברת לחץ מים חמים. במידה ויש לכם לחץ מים נמוך בגינה, האינסטלטור יצטרך לבצע הגברת לחץ מים בגינה וכן הגברת לחץ מים לממטרות.

כמובן שבמידה והאינסטלטור יתקין לכם משאבת לחץ מים, עלות העבודה תתייקר בהתאם לעלות המשאבה עצמה.

למה אצלנו?

אין ספק שלחץ מים נמוך בבית זו תקלה מורכבת שלעיתים האיתור שלה מסובך יותר מהתיקון. לכן, אנחנו מתחייבים לשלוח לכם אינסטלטור מומחה שיש לו ניסיון רב באיתור הגורמים ללחץ מים נמוך.

לא מצליחים להתקלח? אנחנו מתחייבים להגיע אליכם 20 דקות מרגע הקריאה, על מנת לספק לכם את הפתרון המהיר ביותר ללחץ המים הנמוך. אז אל תהיו לחוצים, טלפון אחד ואנחנו בדרך אליכם.

מאמרים בנושא
אינסטלטורים בפריסה ארצית
וואטסאפ פנייה לאינסטלטור ייעוץ בוואטסאפ