עמוד הבית פתיחת סתימות ביוב

פתיחת סתימות ביוב

052-3552222

יש לכם סתימה בביוב ואתם חסרי אונים? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. מה גורם לסתימה בביוב, איך פותחים את הסתימה וכמה זה עולה? כל התשובות לפניכם.

מה גורם לסתימה בביוב?

הגורם הנפוץ ביותר לסתימות ביוב, הפלא ופלא, מגבונים לחים. האמת היא שבכל הקשור לסתימות בביוב, המגבונים הלחים והתחבושות ההיגייניות הם פשוט צרה צרורה. מדובר בפסולת קשה שלא מתפרקת ועם הזמן פשוט חוסמת את המעברים שבתוואי צנרת הביוב ואף את בריכת הביוב המרכזית.

במידה ואתם גרים בבית קרקע או בדירן גן, יתכן מאד שהגורם לסתימה במקרה שלכם הוא חדירת שורשים לצנרת הביוב, מה שגורם לסתימה קשה ונזקים נרחבים לנצרת.

איך יודעים היכן נמצאת הסתימה בביוב?

לפני שממהרים להזמין אינסטלטור או קבלן ביוב, חשוב לאתר את הגורם לסתימה על מנת להתאים את הטיפול הנכון. על מנת לאתר את הגורם לסתימה מחדירים לתוואי הצנרת מצלמה מיוחדת בעלת סיב אופטי שמעביר וידאו באיכות גבוהה מאד על גבי מסך.

בעל המקצוע שנמצא מחוץ לקו הביוב יוכל לבחון באמצעות צילום הווידאו את הגורם לסתימה, האם מדובר במגבונים לחים, שורשים, שומן ועוד.

איך פותחים סתימה בביוב?

את הסתימה בביוב בעל המקצוע יצטרך לפתוח באמצעות ביובית, שהיא למעשה משאית בעלת מערכת מיוחדת של שאיבת מים ושטיפת קווי ביוב בלחץ גבוה.

בהתאם לפענוח ממצאי הצילום, בעל המקצוע יוכל להציע פתרון הולם לבעיה. לדוגמא, במידה ומדובר בסתימה שנוצרה כתוצאה מהצטברות של מגבונים לחים, בעל המקצוע יבצע שטיפה של הקו בלחץ מים ויפורר את הסתימה לחלוטין.

במקרים בהם מדובר בסתימה שנגרמה כתוצאה מהצטברות שומן בקו, בעל המקצוע יצטרך קודם לשאוב את השומן ורק לאחר מכן לשטוף אותו בלחץ מים. אם יש לכם סתימת שורשים בקו, בעל המקצוע יצטרך להשתמש בדיזה מיוחדת שיודעת לקצוץ את השורשים הנמצאים בקו.

כמה עולה פתיחת סתימה בביוב?

עלות פתיחת סתימה בביוב נעה בין 250-400 ₪, כאשר העלות הסופית היא נגזרת ישירה של מורכבות העבודה והזמן שלוקח לבעל המקצוע לפתוח אותה.

ככל שבעל המקצוע יצטרך לשטוף יותר קווי ביוב, עלות העבודה תתייקר ולהיפך. למעשה, זה אומר שבפועל לא תמיד תוכלו לדעת את העלות הסופית של העבודה. כמובן שהעלות הזו כוללת את פתיחת הסתימה בלבד והיא אינה מתייחסת לאיתור עם מצלמת הביוב, אם אכן בוצע כזה.

למה אצלנו?

שחרור סתימות ביוב זו עבודה שמצריכה ידע מוקדם וניסיון רב, אחרת סביר להניח שתצטרכו להזמין את בעל המקצוע שוב ושוב עד שתקבלו פתרון אמיתי. אנחנו מתחייבים לשלוח אליכם את האינסטלטורים המומחים ביותר בתחום, כאלה שיש להם ניסיון עשיר בתחום האינסטלציה בכלל, ובתחום פתיחת סתימות בביוב בפרט.

נתקעתם עם סתימה בביוב באמצע הלילה? אנחנו זמינים עבורכם 24/7 ומתחייבים להגיע אליכם תוך 20 דקות מרגע הקריאה. סתימה בביוב נחשבת לתקלת חירום שאסור לדחות את התיקון שלה, אנחנו נספק לכם את המענה המהיר ביותר על מנת למנוע נזק חמור יותר לתשתית הביוב.

עדיין מתלבטים? התקשרו אלינו ונסגור אתכם על כל הפרטים, בהצלחה!

מאמרים בנושא
אינסטלטורים בפריסה ארצית
וואטסאפ פנייה לאינסטלטור ייעוץ בוואטסאפ