עמוד הבית תיקון ניאגרות סמויות

תיקון ניאגרות סמויות

052-3552222

יש לכם נזילה בניאגרה הסמויה? לא יודעים מה לעשות? הגעתם למקום הנכון, אנחנו נעשה לכם קצת סדר בבלאגן. מה התקלות הנפוצות בניאגרה סמויה, מה עושים לפני שמזמינים אינסטלטור וגם, כמה יעלה לכם לתקן? כל התשובות לפניכם.

מהן התקלות הנפוצות בניאגרה סמויה?

התקלה הכי נפוצה בניאגרות סמויות היא נזילה. במצב כזה, המים ימשיכו לזרום לכיוון האסלה, גם אם אתם לא הורדתם אותם בעצמכם. בחלק  מהמקרים, הנזילה הזו מתרחשת כתוצאה מהצטברות של אבנית על מנגנון ההדחה של הניאגרה.

במקרים אחרים, הנזילה הזו מתרחשת כתוצאה מבלאי טבעי והתייבשות של גומיות האטם הנמצאות בתחתית מיכל ההדחה.

מה עושים לפני שמזמינים אינסטלטור?

חשוב לציין, תיקון ניאגרה סמויה שונה באופי שלו מתיקון של ניאגרה רגילה, שכן הוא צריך להתבצע דרך פתח השירות הצר שנמצא מאחורי לחצני ההדחה. לכן, במידה ואין לכם חוש טכני יוצא דופן, אין לכם שום ברירה אלא להזמין אינסטלטור מקצועי שיאתר את התקלה ויתקן אותה.

עד שהאינסטלטור מגיע, מומלץ לסגור את הברז שאחראי על אספקת המים לניאגרה, על מנת לעצור את הנזילה ולהימנע מבזבוז מים.

איך אינסטלטור מקצועי יתקן ניאגרה סמויה?

בניגוד למה שרוב הלקוחות חושבים, במרבית המקרים של תקלות בניאגרות סמויות, אין צורך לשבור את הקיר על מנת לבצע את התיקון. אינסטלטור מקצועי ישלוף החוצה את לחצני ההדחה על מנת לחשוף את פתח השירות שדרכו הוא יוכל לקבל גישה יחסית נוחה לרכיבים שבניאגרה.

לאחר מכן, הוא יוכל לבדוק מה הגורם לנזילה, האם ניתן להסתפק בהחלפה של גומיות אטם או שעליו להחליף את מנגנון ההדחה קומפלט. בתום העבודה, עליו לחדש את אספקת המים לניאגרה, לוודא שהתיקון בוצע בהצלחה ושאין נזילת מים לכיוון האסלה.

כמה עולה לתקן ניאגרה סמויה?

מכיוון שתיקון ניאגרה סמויה נחשב למורכב יותר בשל הגישה הלא נוחה, מחיר תיקון ניאגרה סמויה עשוי להתייקר בהתאם. אז במקרים בהם מדובר בתיקון סטנדרטי של נזילה בניאגרה, עלות העבודה תנוע בין 300-400 ₪. כמובן שבמידה והאינסטלטור יצטרך להחליף את המנגנון, עלות העבודה תתייקר בהתאם לעלות הרכיב שהוא מחליף.

כמובן שבמקרים כאלה יש הבדלי מחירים באם מדובר בתיקון ניאגרה סמויה גרואה, תיקון ניאגרה סמויה פלסאון או תיקון ניאגרה סמויה גבריט. לכל מותג יש עלות שונה של רכיבים וזה יכול להשפיע בצורה ישירה על המחיר הסופי שתשלמו על העבודה.

לכן, לפני שאתם ממהרים להזמין את האינסטלטור, בצעו סקר שוק קצר ונסו לבדוק כמה מקובל לגבות על תיקון תקלות בניאגרות סמויות.

למה אצלנו?

תיקון תקלות בניאגרות סמויות זו באמת עבודה למקצוענים בלבד. לכן, הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה זה שיגיע אליכם אינסטלטור חאפר שרק יגרום לנזק גדול יותר. אנחנו מתחייבים לשלוח אליכם רק אינסטלטורים מומחים ומקצועיים בתחום, כאלה שיש להם ניסיון רב בתחום האינסטלציה בכלל, ובתחום תיקון ניאגרות סמויות בפרט.

אנחנו יודעים שאין טיימינג טוב לתקלה בניאגרה סמויה ושאתם זקוקים עכשיו למענה המהיר ביותר. אנחנו מתחייבים להגיע אליכם תוך 20 דקות מרגע הקריאה שלכם.

עדיין מתלבטים? צרו איתנו קשר ואנחנו בדרך אליכם!

מאמרים בנושא
אינסטלטורים בפריסה ארצית
וואטסאפ פנייה לאינסטלטור ייעוץ בוואטסאפ