עמוד הבית בדיקת לחץ מים לאיתור נזילה

בדיקת לחץ מים לאיתור נזילה

052-3552222

יש לכם רטיבות בקיר? חוששים שיש לכם נזילה סמויה? זה הזמן לאתר את הנזילה באמצעות בלון לחץ ולפתור את הבעיה באופן מקצועי ויסודי. מה גורם לנזילה סמויה בצנרת, איך מאתרים אותה באמצעות בלון לחץ וגם, כמה זה עולה? כל התשובות לפניכם.

מה גורם לנזילה בצנרת האינסטלציה הסמויה?

מאחורי הקיר ומתחת למרצפות של הבית נמצאת צנרת האינסטלציה הסמויה, שתפקידה לספק מים לנקודות השונות בדירה. עם הזמן וכתוצאה מבלאי טבעי, עשויים להופיע כשלים בצנרת האינסטלציה, כאלה שעשויים לגרום לנזילות ותקלות מורכבות.

ברוב המקרים, התהליך הזה אופייני לצנרות אינסטלציה ישנות מברזל, צנרות שסובלות מחלודה, קורוזיה ובלאי טבעי שפשוט גורם לכשלים. בחלק מהמקרים פיצוץ בצנרת האינסטלציה הסמויה עשוי להתרחש כתוצאה מהתנהלות לא נכונה שלנו, כמו קדיחה בקיר ופגיעה בצנרת למשל.

מה זה בלון לחץ לאיתור נזילות?

אם בעבר אינסטלטורים היו צריכים לעבוד קשה על מנת לאתר נזילות סמויות באמצעות ניסוי וטעייה, כיום עומדים בפניהם פתרונות טכנולוגיים מתקדמים שמקלים ומדייקים מאד את העבודה. אחת האופציות העומדות בפני האינסטלטור לאיתור נזילה סמויה בצנרת האינסטלציה הוא בלון לחץ, או בשמו הנרדף פקק לביוב.

מדובר למעשה בבלון שעשוי מגומי ומטרתו לסייע לאינסטלטור לבצע פעולות שונות ומגוונות בצנרת האינסטלציה, בין השאר בדיקות תקינות, תיקונים שוטפים ואיתור נזילות.

איך מאתרים נזילות באמצעות בלון לחץ?

במסגרת עבודת האיתור, מחדירים את הבלון הזה לצנרת ומנפחים אותו. בצורה כזו, הבלון פשוט אוטם את הצינור ולא מאפשר מעבר של מים קדימה. לאחר מכן, האינסטלטור מציף את הצנרת במים. במידה והיא תקינה, הכלי הסניטרי הקרוב אליה, קרי הכיור, האמבטיה או המרזב, אמור להתמלא במים שחוזרים מהצינור האטום אחורה בנתיב.

במידה ויש כשל בצינור, המים, לפחות ברובם לא יחזרו אחורה וימצאו את דרכם דרך החור שבצינור, כך למעשה מאתרים את מקור הנזילה.

כמה עולה איתור באמצעות בלון לחץ?

עלות איתור נזילה באמצעות בלון לחץ נעה בין 500-1000 ₪ והיא מתייחסת לאיתור בסיסי וסטנדרטי. ככל ששטח האיתור גדל והאינסטלטור יצטרך לעבוד יותר זמן על מנת לאתר, עלות העבודה תתייקר בהתאם. כמובן שהמחיר שציינו מתייחס להזמנת אינסטלטור בשעות העבודה המקובלות. במידה ותצטרכו להזמין את האינסטלטור בלילה, בסוף השבוע או בחג, עלות העבודה עשויה להתייקר ב- 150% ואף יותר.

למה להזמין אינסטלטור מהמומלצים?

איתור נזילות באמצעות בלון לחץ זו עבודה מורכבת מאד שמתבצעת באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ולא כל אינסטלטור יכול לבצע אותה. אנחנו מתחייבים לשלוח אליכם אך ורק אינסטלטור שהוא לא פחות מומחה בתחום איתור הנזילות עם בלון לחץ, כזה שיש לו ניסיון ויודע מה הוא עושה.

לנו יש את כל הכלים הטכנולוגים המתקדמים לאיתור נזילות, כף שבמידה והאינסטלטור יצטרך להשתמש בכלים אחרים על מנת לאתר, אין לו שום בעיה לעשות זאת, וככל שתתמהמהו עם התיקון, כך הנזק לתשתיות עשוי להיות גדול יותר. לכן, אנחנו מציעים לכם אינסטלטורים עם זמינות גבוהה, שיגיעו עד אליכם עד 40 דק מרגע הפנייה, אינסטלטורים בעלי תודעת שירות גבוהה ורמת הגינות גבוהה.

לבדיקת לחץ מים לאיתור נזילה צרו עימנו קשר עוד היום.

מאמרים בנושא
אינסטלטורים בפריסה ארצית
וואטסאפ פנייה לאינסטלטור ייעוץ בוואטסאפ