עמוד הבית תיקון ברזים

תיקון ברזים

052-3552222

יש לכם נזילה בברז? זקוקים לשירותי תיקון ברזים? הגעתם למקום הנכון, אנחנו נשמח לעזור לכם. מה גורם לנזילה בברז, מה עושים לפני שמזמינים אינסטלטור וכמה עולה לתקן את הנזילה? כל התשובות לפניכם.

מה גורם לנזילה בברז?

ברוב המקרים, נזילה בברז נגרמת כתוצאה מבלאי של גומיות האטם שלו או בגוף הברז עצמו. זה קורה בדרך כלל בברזים ישנים ורופפים, כאלה שכבר סובלים מקורוזיה וחלודה. יש מקרים שבהם חיזוק של הברז לשיש יספיק והנזילה תיעצר, יש מקרים בהם החלפה של גומיית אטם תספיק, אך במידה והברז ישן ההמלצה החד משמעית היא להחליף את הברז.

חשוב לציין – נזילה בברז עלולה לגרום לבזבוז מיותר של מים, כשלושה ליטרים ביום, כך שמומלץ מאד לא להתמהמה עם התיקון אם אתם לא רוצים חשבון מים מנופח.

מה עושים לפני שמזמינים אינסטלטור?

לפני שאתם ממהרים להזמין את האינסטלטור, שחקו עם הברז בידיים ובדקו אם הוא רופף. במידה וכן, תוכלו לחזק את הברז בעצמכם לשיש באמצעות מפתח שוודי, יתכן ותצליחו לחסוך את עלות הביקור. במידה וזה לא עוזר, תצטרכו להזמין אינסטלטור מקצועי שיאתר את התקלה ויתקן אותה, או יציע לכם להחליף את הברז.

נזילה מהברז מלווה ברוב המקרים ברעש מטריד ומציק של טפטוף המים. לכן, עד שהאינסטלטור מגיע, קשרו חוט לראש הברז על מנת שטיפות המים יגלשו עליו ולא יגרמו לרעש באמצע הלילה. במידה ומדובר נזילה רצינית, פשוט סגרו את ברז הניל שנמצא מתחת לכיור, שהוא אחראי על אספקת המים לברז שבו יש את הנזילה.

איך אינסטלטור מקצועי יתקן נזילה בברז?

לפני שהאינסטלטור יתחיל בעבודה, הוא יסגור את אספקת המים לברז. לאחר מכן, הוא יבדוק את גומיות האטם שבברז ויחליף אותן במידת הצורך. כך הוא יעשה במקרים של תיקון ברז פרח דולף, תיקון ברז חמת וכל ברז אחר מכל סוג שהוא.

לאחר מכן, הוא יחזק את הברז לשיש ויוודא שהנזילה לא חוזרת. במידה וזה לא עוזר, סביר להניח שהוא יציע לכם להחליף את הברז באחד חדש, כי פשוט אין טעם להשקיע עוד אנרגיה בתיקון שלו. בכל אופן, אינסטלטור מקצועי שיזהה שהברז שלכם ישן וחלוד, פשוט לא יכנס לשלב התיקונים ויציע לכם מיד להחליף את הברז.

כמה יעלה לכם תיקון ברזים?

עלות תיקון ברז מטבח נעה בין 200-450 ₪ והיא מתייחסת לתיקון נזילה סטנדרטי או חיזוק ברז רופף. במידה ויש לכם ברז ניל דולף, האינסטלטור לא ישקיע בתיקון שלו ויחליף אותו בברז ניל חדש באותה העלות המצוינת מעלה.

לפני שאתם מזמינים את האינסטלטור, בררו מראש את מה העלות המשוערת וקחו בחשבון את כל התרחישים, כולל החלפה של הברז קומפלט.

למה אצלנו?

נזילה מהברז יכולה להוות מטרד רציני ומעבר לכך שהרעש של המים עלול לשגע אתכם, פשוט חבל על המים ועל הכסף שלכם. לכן, זה לא משנה מה הגורם לתקלה ואם מדובר בברז מטבח נוזל, ברז גינה מטפטף או כל תקלה אחרת בברזים, אנחנו מתחייבים להגיע אליכם תוך 20 דקות מרגע הקריאה.

אנחנו מתחייבים לספק לכם רכיבים איכותיים ומקוריים בלבד, לא תראו אצלנו מוצרים סיניים זולים שאנחנו לא יכולים לעמוד מאחורי האיכות שלהם. כשאתם מזמינים אצלנו אינסטלטור לתיקון ברז, אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שמדובר באינסטלטור מקצועי, אמין ומנוסה, כזה שיודע מה הוא עושה.

זקוקים לתיקון בברז? אז למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר ונפתור לכם את התקלה בקלות ובמהירות.

מאמרים בנושא
אינסטלטורים בפריסה ארצית
וואטסאפ פנייה לאינסטלטור ייעוץ בוואטסאפ