עמוד הבית פתיחת סתימה באמבטיה

פתיחת סתימה באמבטיה

052-3552222

סתימה באמבטיה? אין לכם איפה להתקלח? הגעתם למקום הנכון, בדיוק בשביל זה אנחנו פה. מה גורם לסתימה באמבטיה, מה עושים לפני שמזמינים אינסטלטור וגם, כמה עולה פתיחת סתימה? כל התשובות לפניכם.

מה גורם לסתימה באמבטיה?

ברוב המקרים, סתימה באמבטיה נגרמת כתוצאה מחדירה של פסולת קשה לפתח הניקוז. בכל הקשור לאמבטיה, מדובר בפסולת שיכולה לגרום לסתימה קשה ועמוקה ותצריך שימוש בכלים מתקדמים יותר מאשר פומפה.

בדרך כלל מדובר בחול שיורד לנו מהגוף, גולש לעבר פתח הניקוז וגורם לסתימה קשה. בנוסף, גם תכשירי ההיגיינה שבהם אנחנו משתמשים, הסבון, השמפו והמרכך, מצטברים בצנרת הניקוז של האמבטיה, מצרים את הקוטר שלה וגורמים לסתימה מורכבת.

מה עושים לפני שמזמינים אינסטלטור?

לפני שאתם ממהרים להזמין אינסטלטור, נסו לפתוח את הסתימה בעצמכם באמצעות פומפה. תחילה, הוציאו את המים מהאמבטיה באמצעות דלי, עד שפתח הניקוז יהיה חשוף מספיק. לאחר מכן, פמפמו עם הפומפה הלוך ושוב על פתח הניקוז ואולי הסתימה תיפתח. במידה וזה לא עזר, אין לכם ברירה אלא להזמין אינסטלטור מקצועי שיבצע את העבודה.

חשוב לציין – מומלץ לא לבצע פתיחת פתח ניקוז אמבטיה באמצעות שיטות שונות ומשונות, כמו החדרה של חפצים חדים לפתח הניקוז, אתם עלולים לגרום ליותר נזק. אם אתם רוצים לנסות לפתוח את הסתימה באמצעות חומרים מיוחדים זה בסדר, רק ודאו שאתם לא עושים שימוש בחומרים חריפים שיגרמו נזק לצנרת הביוב, אז התיקון יהיה מורכב הרבה יותר.

איך אינסטלטור מקצועי יפתח את הסתימה?

במידה והאמבטיה עדיין מלאה במים, האינסטלטור יצטרך לנקז אותם לאסלה באמצעות דלי. על מנת לחסוך בזמן וכסף, עדיף שתעשו זאת אתם לפני שהוא מגיע.

לאחר מכן, הוא ינסה לפתוח את הסתימה באמצעות פומפה. במידה והוא לא מצליח, סביר להניח שהסתימה מורכבת ועמוקה שהוא יצטרך לפתוח אותה באמצעות קפיץ ידני או ספירלה חשמלית.

כמה עולה פתיחת סתימה באמבטיה?

עלות פתיחת סתימה באמבטיה נעה בין 200-450 ₪ והיא מתייחסת לפתיחת סתימה בסיסית. במידה והאינסטלטור יזהה שמדובר בסתימה מורכבת יותר שמצריכה שימוש בספירלה חשמלית וזמן עבודה ארוך יותר, עלות תתייקר ב- 20% ואף יותר.

כמובן שהמחיר שציינו מתייחס לקריאה בשעות העבודה המקובלות, כך שאם יש לכם עוד מקלחון בבית, מומלץ להשתמש בה ולא להזמין את האינסטלטור בשעות הלילה או בשבת, על מנת להימנע מתעריף יקר יותר.

לפני שאתם מזמינים את האינסטלטור, בצעו בדיקה מקדימה וחפשו בגוגל את הביטוי פתיחת סתימה באמבטיה מחיר על מנת להימנע מהפתעות בנושא.

פתיחת סתימות עם המומלצים

פתיחת סתימה במקלחת זהו תהליך המצריך איש מקצוע איכותי ומיומן. אתר אינסטלטורים מומלצים מעניק לכם הצעות מחיר רק מהאינסטלטורים שעברו את תהליך הסינון הקפדני שלנו, וקיבלו את תו המומלצים.

תו המומלצים שלנו כולל:

  • איכות העבודה
  • שירות אדיב
  • זמינות מיידית
  • מחירים הוגנים

אז למה אתם מחכים? תחממו את המים בדוד, אנחנו מגיעים לפתוח את הסתימה. 

מאמרים בנושא
אינסטלטורים בפריסה ארצית
וואטסאפ פנייה לאינסטלטור ייעוץ בוואטסאפ