עמוד הבית התקנת כלים סניטריים

התקנת כלים סניטריים

052-3552222

הברז שלכם הלך? האינטרפוץ עושה בעיות? הגעתם למקום הנכון, אנחנו כאן כדי לספק לכם את המענה המהיר ביותר. מה זה כלי סניטרי, באילו מקרים תצטרכו להתקין כלי סניטרי וגם, כמה זה עולה? כל התשובות לפניכם.

מה זה כלי סניטרי?

כלי סניטרי הוא למעשה כל אביזר אינסטלציה שעונה על צורך מסוים בתוך כל הדבר הזה שנקרא מערכת האינסטלציה של הבית. יש כלים סניטריים גלויים לעין, כמו ברז למשל, ויש כלים סניטריים סמויים כמו סיפון או ברז ניל שנמצא מתחת לכיור של המטבח.

באופן כללי,הכוונה היא לכל אביזרי האינסטלציה בבית שלכם – ברזים, אסלות, סיפונים, כיורים וניאגרות.

באילו מקרים תצטרכו להתקין כלי סניטרי?

המקרה הנפוץ ביותר שבו תצטרכו להתקין כלים סניטריים הוא במהלך שיפוץ כולל של הבית או של חדר האמבטיה. שיפוץ כולל זה זמן מצוין לבצע התקנת ברזים וציוד של מערכת האינסטלציה, צנרת מים, כיורים, אסלות וניאגרות.

מקרה נפוץ נוסף שבו תצטרכו להחליף כלי סניטרי כזה או אחר, הוא במידה ויש לכם תקלה שאינה ניתנת או לא משתלמת לתיקון. לדוגמא, במידה והברז שלכם במטבח נוזל ומדובר בברז ישן וחלוד, סביר להניח שלא תרצו לתקן אותו אלא להחליף אותו קומפלט.

כמה עולה להתקין כלי סניטרי?

בניגוד לעבודות כמו פתיחת סתימה או תיקון נזילה, התקנת כלים סניטריים היא עבודה שקצת קשה לתמחר מראש. מדוע? מכיוון שהמרכיב העיקרי שמשפיע על המחיר הוא העלות של הכלי הסניטרי עצמו. לכן, חשוב לדעת מראש מי אחראי לספק את הכלי הסניטרי שאתם רוצים להתקין, אתם או האינסטלטור.

במידה ואתם רוכשים בעצמכם את הכלי הסניטרי, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לברר כמה האינסטלטור יגבה מכם על העבודה בלבד. במידה והאינסטלטור מספק לכם את הכלי הסניטרי, דרשו לדעת מראש מה העלות שלו בנפרד ומה העלות הסופית כולל העבודה.

כמובן שבמידה והאינסטלטור מספק לכם את הכלי הסניטרי, דרשו לקבל את תעודת האחריות שלו, במיוחד אם מדובר באינטרפוץ, אסלה, ברז או כיור. בכל מקרה, בצעו סקר שוק קטן וודאו מראש כמה מקובל לגבות על התקנת כלי סניטרי כמו שאתם צריכים להתקין.

התקנת כלים סניטריים עם אינסטלטור מומלץ ומקצועי

אם אתם זקוקים למשל להתקנה והחלפה של אינטרפוץ, ברור לכם שמדובר בעבודה מורכבת והדבר האחרון שאתם צריכים זה להזמין חאפר שישבור לכם את הקיר ללא הכרה.

אתר אינסטלטורים מומלצים מאפשר לכם למצוא את האינסטלטורים הטובים ביותר באיזור שלכם, אינסטלטור מקצועי ומיומן, כזה שיש לו ניסיון רב בתחום האינסטלציה בכלל, והתקנת כלים סניטריים בפרט. אינסטלטורים מומלצים הינם אינסטלטורים שציוני האיכות שלהם גבוהים בשירות, מקצועיות, מחירים וזמינות.

לכן, במידה והתקלה שלכם לא סובלת דיחוי, האסלה שלכם נשברה או הכיור פשוט קרס מהקיר, אנחנו פה עבורכם 24/7, ממש סביב השעון. בנוסף, אנחנו לא מתעסקים עם רכיבים זולים שיאכזבו אתכם ויגרמו לכם לתקלות בעתיד הקרוב. אנחנו מקפידים לעבוד אך ורק עם המותגים האיכותיים ביותר, כך שאתם יכולים להיות רגועים.

מאמרים בנושא
אינסטלטורים בפריסה ארצית
וואטסאפ פנייה לאינסטלטור ייעוץ בוואטסאפ