עמוד הבית איתור תשתיות מים וצנרת

איתור תשתיות מים וצנרת

052-3552222

יוזמים פרויקט בניה וצריכים לאתר את תשתיות המים הסמוכות אליו? הגעתם למקום הנכון, לנו יש את הפתרון עבורכם. מתי תצטרכו לאתר תשתיות מים, איך מאתרים אותן בצורה מקצועית וכמה זה עולה? כל התשובות לפניכם.

מתי צריך לאתר תשתיות מים?

ברוב המקרים, איתור תשתיות מים הוא פרויקט שמתבצע עוד בשלב התכנון של המבנה. המטרה העיקרית של האיתור במקרה הזה היא למפות את הקרקע לפני שמתחילים בפרויקט כזה או אחר. בנוסף, אחת המטרות המרכזיות של איתור תשתית המים היא להימנע מפגיעה בתשתית הזו במהלך של חפירה או שינויים בתוואי עומק הקרקע.

כמו כן, במידה ואתם מזהים שחשבון המים שלכם גבוה מהרגיל, יתכן מאד שיש לכם נזילה בצנרת המים התת קרקעית. על מנת לאתר את הנזילה, תצטרכו לאתר את הצנרת. במקרים אחרים, יש לאתר את התשתיות על מנת לבצע שיפור תשתיות מים, במיוחד כאשר מדובר בצנרות ברזל ישנות שכבר מומלץ להחליף.

איך מאתרים תשתיות מים?

ראשית נציין שמדובר בעבודה מורכבת הדורשת מיומנות גבוהה, כך שעליכם לוודא שהעבודה מתבצעת על ידי בעל מקצוע מומחה בתחום. ברוב המקרים, איתור תשתיות צנרת יתבצע באמצעות סריקה אלקטרומגנטית. בעל המקצוע יסרוק את תוואי השטח באמצעות מכשור אלקטרומגנטי שיחזיר אותות כאשר הוא מזהה צנרת מים.

בתוך כך, בעל המקצוע שמבצע את הסריקה יוכל לשרטט את התוואי שלה באופן יחסית מדויק. בשילוב אמצעים טכנולוגיים נוספים כמו מצלמות תרמית, ניתן להגיע לתמונה מדויקת של התשתית. בתום עבודת האיתור, יש להרים ולחשוף את הקרקע על מנת לוודא שתוואי צנרת המים שאיתרתם זהה לתוואי שקיים בפועל מתחת לקרקע. במידה ולא, מומלץ לחזור על עבודת האיתור בשנית ולדייק אותה.

כמה עולה איתור תשתיות מים?

כפי שציינו, איתור תשתיות מים היא עבודה מורכבת מאד שלוקחת לעיתים המון זמן. לכן, סביר להניח שלא תוכלו לדעת מראש מה העלות הסופית של העבודה.

לכן, לפני שאתם מזמינים את בעל המקצוע, בצעו סקר שוק מקיף ובדקו כמה מקובל לגבות על איתור תשתיות מים, בהתחשב בכל האלמנטים שעשויים לייקר את המחיר. ככל שתבואו מוכנים לפרויקט, כך יהיה לכם יותר קל לנהל אותו.

הקפידו לקחת מספר הצעות מחיר ואל תסתפקו באחת. אחרי הכל, המטרה שלכם היא לבחור בעל מקצוע שמספק לכם את הצעת המחיר המקצועית ביותר ולא הזולה ביותר, זה עלול לעלות לכם ביוקר.

איתור תשתיות מים וצנרת עם המומלצים באיזור שלכם

האינסטלטורים המומלצים שאנחנו מציעים לכם בעלי כל הציוד הנדרש על מנת לבצע איתור מקצועי של תשתיות מים, לרבות מכשור אלקטרומגנטי, מצלמות תרמיות וכל טכנולוגיה אחרת שתסייע להם לבצע איתור מקצועי. כפי שציינו, מדובר בעבודה מורכבת מאד שדורשת מיומנות גבוהה מאד שאין לכל אינסטלטור או בעל מקצוע בתחום.

האינסטלטורים המומלצים נבחרים בקפידה באמצעות תו המומלצים הכולל:

  • שירות זמין ואדיב
  • הגינות
  • מחירים הוגנים
  • מקצועיות

חוששים שיש לכם נזילה תת קרקעית? אנחנו מתחייבים להגיע אליכם מהר, תוך 20 דקות מרגע הקריאה שלכם, על מנת לספק לכם את המענה המהיר ביותר.

מאמרים בנושא
אינסטלטורים בפריסה ארצית
וואטסאפ פנייה לאינסטלטור ייעוץ בוואטסאפ