עמוד הבית מידע שימושי איך לבחור אינסטלטור אמין?
איך לבחור אינסטלטור אמין?
שתף
17 מרץ 2021

יש לכם סתימה בכיור או פיצוץ בצנרת? אנחנו יודעים, זה לא כל כך פשוט לאתר אינסטלטור אמין שיגרום לכם להרגיש רגועים להזמין אותו. בדיוק בשביל זה אנחנו פה, קבלו 5 טיפים לבחירת אינסטלטור אמין.

קראו חוות דעת והמלצות

לפני שאתם מזמינים את האינסטלטור אליכם הביתה, קראו את כל חוות הדעת, ההמלצות ודיס ההמלצות עליו. אחרי הכל, המטרה שלכם היא להזמין בעל מקצוע שיגיע אליכם בזמן, יבצע עבודה מקצועית ויגבה בעבורה מחיר הוגן.

במידה ואתם לא מצליחים למצוא ביקורות על האינסטלטור, דרשו ממנו להפנות אתכם ללקוחות קודמים שלו על מנת לקבל איזה שהוא מושג על המקצועיות שלו.

בצעו סקר שוק

עלות העבודה היא נגזרת ישירה של סוג התקלה, מורכבות התיקון והמועד שבו הזמנתם את האינסטלטור אליכם הביתה. ככל שהתקלה תהיה מורכבת והתיקון שלה יארך יותר זמן, כך האינסטלטור יגבה מחיר גבוה יותר על העבודה.

לכן, לפני שאתם ממהרים להזמין את בעל המקצוע בצעו סקר שוק, בדקו מה המחיר הנפוץ לעבודה שלכם והשוו מחירים. המלצה שלנו – במידה ומדובר בעבודות גדולות כמו איתור נזילה עם מצלמה או תיקון פיצוץ בצנרת, קחו כמה הצעות מחיר ובחרו במקצועית ביותר שבניהן.

בחרו אינסטלטור מנוסה

אם מדובר בעבודה סטנדרטית כמו פתיחת סתימה בכיור או באסלה, הטיפ הזה קצת פחות רלוונטי עבורכם מכיוון שכל אינסטלטור מתחיל יודע לבצע את העבודות הללו. הבעיה מתחילה כשעבודה מורכבת יותר נכנסת לתמונה, כזו שלא כל אינסטלטור יודע לבצע על הצד המקצועי ביותר.

אז אם אתם מזמינים לדוגמה את האינסטלטור לטובת איתור נזילה סמויה או החלפת צנרת קומפלט בכל הבית, אתם צריכים לוודא שאכן יש לו את הניסיון המתאים על מנת לבצע את העבודה.

אל תתפשרו על הכימיה ביניכם

אנחנו יכולים לתת לכם אין ספור טיפים מקצועיים, אך בסופו של דבר אתם צריכים לבחור באינסטלטור שיש לכם איתו כימיה כבר בשלב שיחת הטלפון הראשונה. אינסטלטור אמין זה אינסטלטור שיענה על כל השאלות שלכם בסבלנות וברוגע, גם אם השאלות שלכם קצת מורכבות וקשות.

אינסטלטור שאומר לכם שיהיה בסדר, שאין לכם מה לדאוג ושאל תתערבו לו בעניינים המקצועיים, הוא לא האינסטלטור שתרצו להזמין אליכם הביתה. ודאו אם יש אחריות על העבודה

אינסטלטור אמין זה אינסטלטור שלא יפחד לתת אחריות על העבודה שלו, מהסיבה הפשוטה שהוא מאמין במקצועיות שלו. לכן, אם אתם נתקלים בבעל מקצוע שאומר לכם שעל העבודות שהוא מבצע הוא לא נוהג לתת אחריות, זה הזמן להדליק נורה אדומה.

ודאו מראש אם יש אחריות על העבודה, ודאו מה התוקף שלה, מה היא כוללת ולא פחות חשוב, מה היא לא כוללת. הערה חשובה – על פתיחת סתימה בבית לא מקובל לתת אחריות, מהסיבה הפשוטה שהאינסטלטור לא יכול לקחת אחריות על ההתנהלות שלכם או השכנים שלכם, שתגרום לסתימה לחזור.

וואטסאפ פנייה לאינסטלטור ייעוץ בוואטסאפ