עמוד הבית מידע שימושי מה הם היתרונות של הצילום התרמי?
מה הם היתרונות של הצילום התרמי?
שתף
30 מאי 2021

יש לכם רטיבות בקיר? חוששים שיש לכם נזילה סמויה? הגעתם למקום הנכון, קבלו את כל היתרונות בצילום באמצעות מצלמה תרמית לאיתור נזילות.

איתור מדויק של התקלה

באמצעות המצלמה התרמית, בעל המקצוע יכול לאתר במדויק את המיקום המדויק של הנזילה הסמויה, מה שמאפשר לו לבצע תיקון מקומי ויעיל. המצלמה התרמית מסייעת לבעל המקצוע לאתר גם נזילות מורכבות בצנרת האינסטלציה וגם במקרים בהם מדובר במספר מוקדים שונים של כשלים בצנרת, המצלמה בהחלט תסייע לו לזהות את כל המוקדים ולהציע תיקון מתאים.

על גבי המסך של המצלמה התרמית בעל המקצוע יוכל לבחון את התמונה התרמית שלמעשה מציגה לו את הבדלי הטמפרטורה שבתוך הקיר. לדוגמה, הוא יוכל להצביע על מוקד הנזילה במקומות בהם הצבע הכחול מתפשט וחורג מתוואי הצנרת. במוקד הספציפי הזה הוא ישבור את הקיר ויבצע תיקון מקומי בלבד, לאור האיתור המדויק.

משתלם לטווח ארוך

אין ספק שעבודת איתור באמצעות מצלמה תרמית היא לא זולה במיוחד, לעיתים מדובר אף בעבודה של 1500 ₪ ואף יותר, אך אין ספק שלטווח ארוך זה ישתלם לכם. אם תבחרו להזמין אינסטלטור שלא מבצע שימוש במצלמה התרמית, הוא יאלץ לשבור את הקיר במוקדים רבים על מנת לאתר את הנזילה, מה שאומר שאתם תצטרכו להיכנס להוצאות כספיות לא קטנות בכלל על התיקון.

מדוע מדובר בהוצאות כספיות גבוהות? מכיוון שהאינסטלטור שמתקן לכם את הצנרת הוא לא שיפוצניק. אתם תצטרכו להביא על חשבונכם שיפוצניק שיסגור את הקיר בכל המוקדים ויכין אותו לצביעה. לכן, אין ספק שלטווח ארוך מומלץ מאד להזמין צילום באמצעות מצלמה תרמית.

חוסך כאב ראש ובלאגן

לאור העובדה שהצילום התרמי מאפשר איתור מדויק של מוקד הנזילה, בעל המקצוע שמתקן את הנזילה יוכל לפתוח את הקיר רק במוקד אחד ספציפי ודרכו לבצע את התיקון. במצב כזה, סביר להניח שהוא גם יסגור את הקיר על הדרך בתום התיקון. כפי שכבר ציינו, אם תבחרו להזמין אינסטלטור שמאתר את הנזילה בצורה ידנית ומבצע שבירה נרחבת של הקיר, הבית שלכם יראה כמו ג’ונגל אחד גדול, חול, אבק ופסולת שיהיה לכם קשה מאד להתגבר עליה.

קביל בבית משפט

במקרים בהם תרצו להזמין שירות של צילום באמצעות מצלמה תרמית על מנת להוכיח את חפותכם ואת העובדה שלא אתם אלה שגרמתם לנזק בצנרת המשותפת, דעו שהדוח שבעל המקצוע מוציא לכם בתום העבודה קביל בבית המשפט. בתום העבודה, בעל המקצוע אמור להפיק לכם דוח ממצאים המפרט את כל הליקויים בצנרת, מה התקלה, מה המורכבות שלה ומה הגורם לה. כך, תוכלו למשל להוכיח שלא אתם אלה שגרמתם לתקלה בצנרת, אלא השכנים שלכם.

אז אין לכם מה להתלבט, הזמינו עוד היום את השירות וחסכו המון כסף, כאב ראש ובלאגן.

בהצלחה!

וואטסאפ פנייה לאינסטלטור ייעוץ בוואטסאפ