עמוד הבית תיקון פיצוץ בצנרת

תיקון פיצוץ בצנרת

052-3552222

יש לכם פיצוץ מים? הדירה מוצפת? הגעתם למקום הנכון, לנו יש את הפתרון עבורכם. מה גורם לפיצוץ מים, איך אינסטלטור מקצועי יתקן אותו וכמה זה עולה? כל התשובות.

מה גורם לפיצוץ בצנרת?

ברוב המקרים פיצוצים בצנרת נגרמים כתוצאה מבלאי טבעי של התשתית, כמו סדקים, חורים, חלודה וקורוזיה. בדרך כלל הפיצוצים האלו נפוצים בצנרות מים ישנות מברזל, צנרות שפשוט לא עומדות בעומס ועם הזמן פשוט כושלות וקורסות.

גם שימוש בחומרים כימיים חריפים יכולים לגרום לנזקים בצנרת, במיוחד כמויות גדולות של חומרים חריפים ולא מקצועיים לפתיחת סתימות בצנרת.

מה עושים לפני שמזמינים אינסטלטור?

לפני שאתם מזמינים את האינסטלטור, אנו ממליצים לכם לסגור את הברז הראשי על מנת לעצור את אספקת המים לדירה ולעצור את הנזילה. בנוסף, אנחנו ממליצים לכם להוריד את המפסק הראשי בלוח החשמל, על מנת שלא תיחשפו לסכנת התחשמלות כתוצאה ממגע של החשמל עם המים.

איך מתקנים פיצוץ בצנרת?

אופי התיקון הוא נגזרת ישירה של סוג הצנרת שבה אירע הפיצוץ. במידה ומדובר בתיקון פיצוץ בצנרת גלויה, העסק פחות מורכב. בצנרות ברזל האינסטלטור פשוט יחתוך את האזור שבו יש כשל ויתקין מחבר מיוחד שיהווה סוג של פלסטר.

במידה ומדובר בתיקון פיצוץ בצנרת מים סמויה שנמצאת בתוך הקיר או מתחת למרצפות, מדובר בעסק מורכב יותר. ראשית, יש לאתר את מוקד הפיצוץ באמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים, כמו מצלמה תרמית, בלון לחץ, חיישן גז או מכשור אקוסטי.

לאחר מכן, יש לפתוח את הקיר באזור של מוקד הנזילה, לבצע את התיקון המקומי ולסגור את הקיר לקראת צביעה. במידה ומדובר בצנרת ברזל, התיקון דומה לזה שתיארנו תחת הצנרת הגלויה. במידה ומדובר בצנרת פלסטיק, האינסטלטור פשוט יחליף את המקטע שבו יש את הכשל.

כמה עולה לתקן פיצוץ בצנרת?

עלות התיקון מושפעת באופן ישיר מסוג הצנרת והאם מדובר בצנרת גלויה או סמויה. באופן כללי טווח המחירים לתיקון צנרת נע בין 450-2000 ₪, כאשר המחיר עולה ככל שהעבודה נעשית מורכבת יותר.

לפני שאתם מזמינים את האינסטלטור, ציינו בפניו במפורט מה התקלה ומה התסמינים שלה. האם מדובר בצינור גלוי, האם יש לכם רטיבות בקיר, האם מדובר בנזילה פעילה ועוד, על מנת שיוכל להעריך מרחוק את מורכבות העבודה.

בכל אופן, בצעו סקר שוק קצר בעצמכם וחפשו בגוגל את הביטויים תיקון פיצוץ בצנרת מחיר, או תיקון פיצוץ בצנרת גלויה מחיר, זה יעזור לכם לקבל איזה שהוא מושג.

למה אצלנו?

כפי שכבר הבנתם, לפיצוץ בצנרת המים של הבית יש מגוון תרחישים ולא מדובר בעבודה שכל אינסטלטור יוכל להתמודד איתה. אנחנו מתחייבים לשלוח אליכם רק אינסטלטור שהוא לא פחות ממומחה, הן באיתור פיצוצים סמויים בצנרת והן בתיקון של כל סוגי הצנרת.

פיצוץ מים בבית זה פשוט סכנת נפשות והדבר האחרון שאתם רוצים זה שהיקירים שלכם, או אתם, תפגעו. לכן, אנחנו מתחייבים לשלוח אליכם אינסטלטור ממש תוך 20 דקות מרגע הקריאה שלכם, על מנת שתוכלו לקבל את המענה המהיר ביותר.

יש לכם פיצוץ בצנרת? תיקון מוקדם יחסוך לכם המון כסף ונזקים בלתי הפיכים. אז למה אתם מחכים? לתיאום תיקון חייגו אלינו עוד היום.

מאמרים בנושא
אינסטלטורים בפריסה ארצית
וואטסאפ פנייה לאינסטלטור ייעוץ בוואטסאפ