עמוד הבית פתיחת סתימות

פתיחת סתימות

052-3552222

יש לכם סתימה בבית? הגעתם למקום הנכון, אנחנו נציל אתכם מהמצב. מה הגורמים לסתימה בבית, מה תוכלו לעשות לפני שאתם מזמינים אינסטלטור וגם, כמה עולה לפתוח סתימה? מתחילים.

מה גורם לסתימה בבית?

התשובה לשאלה הזו נעוצה בסוג הסתימה ובמקור שלה. במידה ויש לכם סתימה בשירותים, סביר להניח שהיא נוצרה כתוצאה מהשלכת מגבונים לחים ותחבושות היגייניות לאסלה.

אם יש לכם סתימה באמבטיה, סביר להניח שהיא נוצרה כתוצאה מחדירה של חול והשומן של הסבון שבו אנחנו משתמשים לצנרת הניקוז. סתימה בכיור, לעומת זאת, נגרמת ברוב המקרים כתוצאה מחדירה של פסולת מזון קשה לסיפון ולצנרת הניקוז, פסולת כמו שאריות של אוכל, שמן טיגון וקפה.

במקרים בהם מדובר בסתימה בקו הביוב, ייתכן שהגורם לכך הוא מגבונים לחים ותחבושות היגייניות. אם אתם גרים בבית צמוד קרקע, יתכן גם שהגורם לסתימה הוא חדירת שורשי עצים לצנרת הביוב.

מה עושים לפני שמזמינים אינסטלטור?

במידה ומדובר בסתימה מקומית ולא סתימה בקו הביוב הראשי של הבית, תמיד תוכלו לנסות לפתוח בעצמכם את הסתימה לפני שאתם מזמינים אינסטלטור.

אם יש לכם סתימה בכיור, באמבטיה או באסלה, נסו לפתוח אותה באמצעות פומפה. אם הסתימה לא קשה מידי, סביר להניח שזה יעזור. תמיד תוכלו גם להשתמש בתכשירים שונים לפתיחת סתימות, אך חשוב לוודא לפני כן שלא מדובר בחומרים חזקים מידי שיגרמו נזק לצנרת הביוב של הבית.

במידה וכל זה לא עזר, אין לכם ברירה אלא להזמין אינסטלטור מקצועי שיאתר את הגורם לסתימה ויפתח אותה באמצעות כלים מתקדמים יותר.

איך אינסטלטור יפתח את הסתימה בבית?

במקרים של סתימות מקומיות באמבטיה, באסלה או בכיור, אינסטלטור מקצועי ינסה לפתוח אותה קודם באמצעות פומפה. במידה וזה לא עזר, הוא יאתר את נקודת הביקורת הסמוכה למקום שבו יש סתימה וינסה לפתוח אותה באמצעות קפיץ ידני לפתיחת סתימות. במידה ומדובר בסתימה קשה ומורכבת שכולל גם הצטברות שומנים, הוא יצטרך לבצע שימוש בספירלה חשמלית לפתיחת סתימות קשות.

במקרה ויש לכם סתימה בקו הביוב הראשי, האינסטלטור יצטרך לעשות שימוש בביובית, לשאוב ולשטוף את הקו בלחץ מים עד שהסתימה תיפתח.

כמה עולה פתיחת סתימה בבית?

עלות פתיחת סתימות בבית נעה בין 200-450 ₪ והיא מתייחסת לפתיחת סתימות סטנדרטיות בלבד ובגישה נוחה לאזור. במידה והסתימה היא מורכבת והאינסטלטור יצטרך לבצע שימוש בספירלה חשמלית או ביובית, עלות העבודה עשויה להתייקר בעשרות אחוזים. לכן, לפני שאתם מזמינים את האינסטלטור, ציינו בפניו את כל הפרטים, תשאלו מה עלות העבודה ומה עשוי לייקר אותה, על מנת להימנע מהפתעות.

חשוב לציין – במידה ותצטרכו להזמין אינסטלטור בשעות עבודה לא מקובלות כמו לילה או סוף שבוע, הוא יהיה רשאי לגבות 150% ויותר על העבודה.

פותחים סתימות רק עם המומלצים

נתקעתם עם סתימה בבית ואין לכם למי לפנות? אנחנו מציעים לכם אינסטלטורים שעומדים בתו המומלצים הכולל: זמני הגעה של עד 20 דקות מרגע הקריאה ולפתוח את הסתימה, מקצועיות, מחירים הוגנים ומקצועיות ללא פשרות. פתיחת סתימה בבית זה לא משחק ילדים ומדובר בעבודה שצריכה להתבצע על ידי מקצוענים בלבד. אנחנו מתחייבים לשלוח לכם אך ורק אינסטלטורים מקצוענים שיודעים מה הם עושים. נתקעתם עם סתימה באמצע הלילה? אין שום בעיה, אנחנו כאן בשבילכם 24/7 סביב השעון, מחכים לקריאה שלכם.

אתם עדיים מתמהמהים? התקשרו אלינו ואנחנו בדרך אליכם.

מאמרים בנושא
אינסטלטורים בפריסה ארצית
וואטסאפ פנייה לאינסטלטור ייעוץ בוואטסאפ